Stahuj filmy, seriály . Velký výběr!!!

Stahujte i Filmy na mobil a nejen to ZDE - vše pro mobil

Počasí

FILMY - Horory

Arachnofobie

 

Arachnofobie

Ve venezuelské džungli objeví výprava entomologů nový druh jedovatého pavouka. Když fotograf výpravy jednoho fotografuje, zdánlivě mrtvé zvíře na něj zaútočí. Fotograf se lekne a instinktivně jej zašlápne. To však vidí z křovin další pavouk. Když se výprava chystá k odletu, vleze do batohu jednoho z nich a je zavlečen do tábora vědců. Tam pronikne do stanu a fotografa usmrtí. V zinkové rakvi se potom pavouk dostane až do kalifornského městečka Caimany, spáří se s druhem místního pavouka a z tohoto spojení se po čase rodí celá armáda smrtonosného hybridního potomstva.

Čerstvě vylíhnutí pavouci začnou městečko terorizovat - lezou ze záchodových mís, objevují se v jídle, skrývají se v pantoflích a zatínají jedovatá kusadla do každého kousku lidského masa, které se jim dostane na dosah. Obyvatelé městečka se musejí pustit do boje s invazí pavouků. Bojovat musí nejen Delbert McClintock (John Goodman), šéf městské dezinfekční a dezinsekční stanice nazvané "Pryč se štěnicemi", ale také mladý lékař Ross Jennings (Jeff Daniels), trpící odmalička Arachnofobií, chorobným strachem z pavouků. Právě v jeho stodole si totiž pavouci udělali hnízdo.

http://rapidshare.com/files/16832453/arachnofobie.part1.rar
http://rapidshare.com/files/16835403/arachnofobie.part2.rar
http://rapidshare.com/files/16837252/arachnofobie.part3.rar
http://rapidshare.com/files/16839202/arachnofobie.part4.rar
http://rapidshare.com/files/16840769/arachnofobie.part5.rar
http://rapidshare.com/files/16841133/arachnofobie.part6.rar
Žádné komentáře
 
UPOZORNĚNÍ: mp3, filmy, java hry a vše co stahujete z tohoto webu není uloženo na tomto serveru, proto nezodpovídám za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server na který odkazujeme. Popřípadě byly soubory staženy z webu, kde byly označeny jako freeware soubory a proto se smí sdílet.